Szkolenia

  • Kurs prowadzony jest przez księgowe posiadające wysokie kwalifikacje zawodowe,  w tym wieloletnie praktyczne doświadczenie, kierunkowe wykształcenie  oraz licencję MF.

W trakcie kursu uczestnicy przyswoją lub pogłębią posiadaną wiedzę z zakresu rachunkowości, kadr i płac, oraz zagadnień dotyczących prowadzenia własnego biura rachunkowego lub zarządzania biurem rachunkowym.

W większej części program szkolenia w 99% opiera się na praktyce i symulacji rzeczywistości – w trakcie zajęć symulowana jest praca na samodzielnych stanowisku, wyposażonym w materiały i narzędzia oferowane na kursie, która będzie odzwierciedleniem pracy zawodowej w realnej firmie w oparciu o przygotowane dokumenty księgowe.

Ewidencja dokumentów księgowych odbędzie się z wykorzystaniem programów finansowo księgowych tj. Raks SQL, eNOVA, R2 Reset.

Zależy nam na tym, aby Uczestnik szkolenia poznał pracę w biurze rachunkowych, od strony praktycznej, aby nie posiadał jedynie teoretycznej, suchej wiedzy z zakresu finansów, aby mógł od A do Z poznać zasady obsługi Klienta i  finalnie mógł sporządzić „wynik podatkowy” dla niego, wraz ze sporządzeniem deklaracji podatkowych i wykonaniem innych obowiązkowych czynności.

Wykłady i ćwiczenia kursu prowadzone są z wykorzystaniem nowoczesnych technik multimedialnych.

shutterstock_141127249

PŁATNOŚCI & ZGŁOSZENIA NA SZKOLENIE

Koszt uczestnictwa w kursie wynosi 1299,00 zł. Wymagana jest wpłata zaliczki w momencie zgłoszenia w wartości 50%, pozostała część do wpłaty dwa dni przed rozpoczęciem kursu. Warunkiem uczestnictwa w szkoleniu jest przesłanie podpisanego zgłoszenia na poniższy adres email kontakt@ksiegowatwojepodatki.pl

shuttewwwwrstock_141127249

TERMINY

1 SZKOLENIE
25.26.27.04.2020 po 8 h/ dziennie

2 SZKOLENIE- WEEKENDOWE
20,21,22.04.2020 po 8h/ dziennie

ilość osób w grupie: 3

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami pod numerem: 
+48 501 323 859

Centrum Szkoleniowe

Jesteśmy nowoczesnym Centrum Szkoleniowym.

Wysokie kompetencje kadry Centrum Szkoleniowego TWOJEPODATKI.PL stanowią źródło przewagi konkurencyjnej na rynku.

Nasz zespół tworzą doświadczeni księgowi, posiadający wieloletnią praktykę i wspaniałe umiejętności edukacyjne.

Dostarczamy Państwu praktyczną wiedzę, mogąc pochwalić się przy tym bardzo dużą grupą wyedukowanych Uczestników.

Oferowane przez nas szkolenia są najwyższej jakości – skuteczne i efektywne, dostosowane do potrzeb, sytuacji i otoczenia.

Jednocześnie inspirujemy do zmian, a nasze szkolenia są postrzegane, jako użyteczne i cenne źródło wiedzy.

Opinie i potrzeby naszych uczestników są dla nas najważniejsze przy projektowaniu nowych szkoleń i kursów.

 

Dbając o jak najwyższy standard oferowanych usług do ich realizacji dobieramy wyłącznie wysokiej rangi specjalistów.  Obecnie współpracujemy z kilkunastoma ekspertów, wśród których są: biegli rewidenci, doradcy podatkowi, radcy prawni, psycholodzy, praktycy biznesu, programiści oraz informatycy.

Do dyspozycji uczestników przeznaczamy przestronne, klimatyzowane sale wyposażone w wysokiej jakości sprzęt multimedialny, z dostępem do szybkiego Internetu.

Oferujemy możliwość przygotowania szkoleń ,,szytych na miarę” wg zgłaszanych przez Uczestników potrzeb, jak również możliwość szkoleń indywidulanych tzw. „face to face”.